درباره ما

شرکت البرز سولار به شماره ثبت 401324 گروهی متشکل از مهندسین متخصص  است که از سال 1388 فعالیت حرفه ای خود را شروع کرده است

افتخار ما هفت سال جلب رضایت کارفرمایان در تمام پروژه های صنعتی و مسکونی می باشد

double-line-2

ایران دارای تمدن چندین هزارساله، فرهنگ غنی و چهارفصل در گستره جغرافیای خود می‎باشد. این کشور به دلیل آفتابی بودن در اکثر فصول سال از نظر مقدار انرژی خورشیدی دریافتی در شمار مناسب‎ترین کشورهای جهان قرار دارد. پتانسیل بالای تابش خورشید ، در ایران لزوم استفاده از انرژی خورشید را در زمینه های مختلف از جمله:
سیستم های گرمایش خانگی، تجاری و صنعتی، آشکار می سازد.

با توجه به شرایط آب و هوایی کشور که بطور متوسط 300روز آفتابی برای اکثر نقاط ایران متصور است با تکنولوژی حاضر می توان حداقل 70% از انرژی لازم برای گرم نمودن آبگرم مصرفی واحد ها را از خورشید تامین نمود.
استفاده از انرژی خورشیدی علاوه بر جلوگیری از مصرف سوختهای فسیلی ، کاهش بیماریهای تنفسی ، افزایش رونق اقتصادی ، افزایش اشتغال و افزایش رفاه ملی را در پی خواهد داشت.

شرکت البرز سولار ،با گروهی متشکل از مهندسین متخصص با هدف ارائه محصولات کارامد و مفید با فناوری های نوین از سال 1388 فعالیت خود را آغاز نمود.
گروه متخصصین شرکت در راستای این هدف با بررسی زمینه ها و پتانسیل های موجود در کشور، در زمینه انرژی های نو فعالیت های مختلفی را آغاز کردند.
در این مسیر به کمک تجربیات و توانایی های متخصصین شرکت، محصولات مختلفی مورد بررسی قرار گرفته اند. در زمینه انرژی های نو، فعالیت های شرکت به دو دسته تقسیم شده است:
دسته اول که مهمترین فعالیت شرکت را تشکیل میدهد، آبگرمکن های خورشیدی هستند که برای کاربردهای مختلف، تولید آب گرم مصرفی، و گرمایش خورشیدی در اندازه های مختلف به کار می روند. با توجه به هزینه های بالای انرژی گرمایشی و وجود انرژی خورشیدی مناسب در اکثر نقاط کشور، آبگرمکن های خورشیدی می توانند منبع مناسبی برای تولید آب گرم و انرژی گرمایشی باشند. محصولاتی که در این شرکت ارائه می گردد در نقاط مختلفی از کشور نصب شده اند که نتایج بدست آمده از آنها، کیفیت و کارایی بالای این محصولات را تایید می کنند.
دسته دوم روشنایی های خورشیدی است. انرژی الکتریکی یکی از ضروریات زندگی امروز است که روشنایی، بخش مهمی از مصرف این انرژی را شامل می شود. این شرکت با ارائه سیتم های برق خورشیدی با استفاده از سلولهای خورشیدی، انرژی الکتریکی مورد نیاز برای کاربردهای مختلف شامل :
• تامین برق مورد نیاز منازل مسکونی
• تامین روشنائی تابلو های بیلبورد درون و برون شهری
• تامین برق محوطه ای ، جاده ای و ..........
را از طریق خورشید تامین می نماید.
شرکت البرز سولار در جهت رسیدن به اهداف خود، با ارائه محصولات متنوع و با کیفیت و کارایی بالا با تمام توان حرکت کرده و امید دارد که بتواند گام موئری در بهبود کیفیت صنعت و زندگی در جامعه بردارد.

albo
آبگرمکن های خورشیدی خانگی
آبگرمکن های خورشیدی با کلکتور های تحت خلاء و یا بعبارتی جدیدترین نوع آبگرمکن های تولید شده در جهان می...
swh
قابليت هاي آبگرمکن هاي خورشيدي تحت خلاء
1)تامين آبگرم مصرفي بطور کامل از انرژي رايگان خورشيد 2)کارکرد آرام و کاملا بي صدا 3)سهولت در حمل و نقل...
E96A~100
آبگرمکن های خورشیدی صنعتی
برای کاربرد هایی که نیاز به تامین حجم زیادی آبگرم مصرفی و یا تامین گرمایش ساختمان باشد، این ترکیب آبگرمکن...
45
خانگی
15
برق شهری
23
صنعتی
8000
مشاوره و طراحی

شرکت البرز سولار تا کنون موفق به اتمام تعداد زیادی پروژه مختلف در زمینه روشنایی شهری شده است  که در بخش پروژه ها قابل مشاهده می باشد.

شرکت البرز سولار تا کنون موفق به اتمام تعداد زیادی پروژه مختلف در زمینه تامین آبگرم خورشیدی در وسعت بالا برای مراکز مختلف صنعتی شده است که میتوان در بخش پروژه ها مشاهده بفرمایید.

شرکت البرز سولار با توجه به تمرکز تخصص در نصب آبگرمکن های خورشیدی تا کنون موفق به اتمام تعداد بسیار زیادی پروژه مختلف در تامین آبگرم خورشیدی جهت منازل مسکونی ,ویلایی,آبگرم خورشیدی استخر ها,آب پیش گرم موتورخانه ها و… شده است .

مشاوره و طراحی سیستم های تامین برق خورشیدی  و آبگرم خورشیدی امروزه توسط افراد فنی زیادی انجام میشود اما در این سیستم ها حساسیت طراحی و نصب صحیح تاثیر بسیار زیادی در بازدهی آن دارد که در بعضی مواقع طراحی غیر اصولی میتواند بیش از هفتاد درصد بازدهی را پایین بیاورد.

در این راستا شرکت البرز سولار خود را متعهد به مشاوره و طراحی صحیح دانسته و گام های بزرگی را در این زمینه برداشته است.

شما میتوانید برای تهیه محصولات مرتبط با انرژی خورشیدی قابل ارائه شرکت البرز سولار را در بخش محصولات مشاهده نمایید.

تاخیر جایز نیست

1

سیاست ها و طرح های جدید دولت اهداف پایین آوردن هزینه های انرژی را دنبال میکند و در سال 95 بسیاری از طرح ها در حال اجرایی شدن می باشند,همینطور بالا رفتن قبوض همه دلایل منطقی و مهمی هستند برای هر چه زودتر استفاده از دستگاه های انرژی خورشیدی پس بدون تاخیر تصمیم بگیرید.

مشتری های گرامی شرکت البرز سولار نسبت به نوع استفاده از خدمات انرژی خورشیدی شرکت از سرویس های رایگان,گارانتی ,هدایا و تخفیفات ویژه ای بهره مند میشوند .

1

جدید ترین اخبار البرز سولار

تیم

شرکت البرز سولار افتخار همکاری با چند تیم فنی و صنعتی در زمینه های زیر را دارد که نسبت به نوع و حجم پزوژه های خورشیدی مهندسین مربوطه فعالیت خود را شروع میکنند تا هر بخش خصوصا در پروژه های بزرگ بصورت تخصصی و بدون نقص انجام گیرد.