آشنایی با آبگرمکن های خورشیدی خانگی شرکت البرز سولار

Sun-alborzsolar

کلکتور های این آبگرمکن از نوع کلکتور های تحت خلاءشیشه ای با قابلیت تولید آبگرم با دمای بین 50 تا 70 درجه در زمستان و 85  تا 95 درجه در تابستان می باشد .

مخزن ذخیرۀ این محصول از جنس استیل است که با فوم تزریق شدۀ پرفشار عایق شده است ، به نحوی که آبگرم تولید شده در طول روز می تواندبه مدت 72  ساعت حفظ شود همچنین به دلیل خلاء موجود در لوله های شیشه ای این محصول می تواند در سرمای زمستان بدون نیاز به ضد یخ کار کند و آب درون لوله های شیشه ای یخ نمی زند .

از مزایای مهم این سیستم می توان به قیمت بسیار پائین ، سهولت نصب و زیبائی آن اشاره کرد .

این سیستم ها کم فشار می باشند و آبگرمکن های کم فشار بدین معنی است که نمی توانند مستقیم به فشار آب شهروصل شوند .زیرا ضخامت ورق مخازن این آبگرمکن ها و همچنین کلکتورها تحمل فشار آب شهر را ندارند.

به همین منظور این آبگرمکن ها را در بالاترین قسمت ( یعنی بام ) قرار می دهند .تا با  فشار آب مخزن بتوان به سهولت از آن استفاده نمود ، همچنین جهت افزایش فشار آب می توان از پمپ  های مخصوصی که به همین منظور تهیه گردیده اند استفا ده نمود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

5

آبگرمکن های خورشیدی تحت خلاء تیپ A

این سیستمها دارای شیر برقی بوده که مخزن بوسیلۀ فرمانی که از یک کنترلر صادر میشود پر شده و برای نمایش دمای آب دارای صفحۀ دیجیتال بوده ، همچنین مقدار آب موجود در مخزن نیز در صفحۀ دیجیتال قابل روئیت می باشد .

4

آبگرمکن های خورشیدی تحت خلاء تیپ B

در این سیستم ها مخزن آبگرمکن توسط یک منبع پرکن که به یک شناور آب مجهز است به شبکۀآب شهر وصل میشود و آب به صورت پیوسته در ازای مصرف وارد مخزن میشود ، در این سیستم کنترلر وجود ندارد و دمای آب نیز قابل روئیت نیست